wz
 
Zpět na aktuality
tvorba map seznam map LAN pařby battlefield kontakt
  Již po měsíci a půl se dostává do oběhu nová verze programu Connect 1942. Je to brzy? Ano, ale podle ohlasů a nedostatků zjištěných u první verze je to potřeba. A hlavě není důvod na něco čekat, že?  
     
   
     
 

Instalace
Nová verze programu Connect 1942 je šířená s vlastním instalátorem umožňující výběr řeči, kterou bude s uživatelem komunikovat nejen instalátor, ale také samotný program. Dostupné řeči jsou čeština, slovenština, angličtina a němčina.

Vlastní proces instalace je podle mého názoru velmi rychlý a nezobrazuje hlášky, při kterých stejně každý už spíše automaticky kliká na tlačítko "Next" a "Yes".
Instalátor vytvoří zástupce pro spuštění programu na ploše a v nabídce Start.

Hlavní program
Connect 1942 doznal od první verze řadu vylepšení (většinou na návrh DeDyho - díky). Ty nejhlavnější jsou PING na IP adresy a rozdělení módů hry na jednotlivé karty. Díky PINGu teď každý uživatel vidí, jestli má vůbec cenu se na danou IP adresu připojovat nebo je to naprosto zbytečné (pro dobrou zábavu je vhodný ping maximálně 100ms, každopádně to neberte jako nutnost. Někdo má možná jiné zkušenosti…). PING se zjišťuje najednou u všech zadaných adres a na všech kartách.
Rozdělení na karty podle módů zase umožňuje uživateli se připojit na tu modifikaci, na kterou má právě náladu a nemusí ji vyhledávat mezi ostatními.
Ostatní vylepšení zanesené do druhé verze si můžete přečíst v instalátoru po kliknutí na tlačítko "Informace".
Samozřejmostí zůstávají ostatní funkce, které byly dostupné již v první verzi.

Ještě bych rád připomněl, že Connect 1942 nemá za úkol soupeřit s ostatními programy se stejným zaměřením. Hlavní význam Connectu je připojit uživatele co nejrychleji k jeho oblíbenému serveru, pomoci s připojováním na LAN party, atd.

A samozřejmě i tento softík v sobě ukrývá Easter Egg. Jak dlouho ti bude trvat, než ho najdeš?

Mad Alien

Poděkování za pomoc při vývoji programu patří rovněž Gábi, Kláře a Thorrovi.

Stahovat můžeš zde. (1,55 MB)

Své připomínky k programu můžeš napsat na tomto fóru.

 
 

 

 
Battlefield CZ - Webdesign DeDy 2004–2005, minimální rozlišení 800x600