wz
 
Zpět na aktuality
tvorba map seznam map LAN pařby battlefield kontakt
 

Turnaj pro Battlefield 1942: aktualizace 19. 7. 2007

Původně jsem vymyslel Bitvu o Evropu, která se u nás stala hodně populární a dodnes ji nadšeně hrajeme. Jenže poslední LANka ukázala, že týmy byly velmi vyrovnané a po 8 hodinách přetlačování se na několika mapách nebylo jednoznačného vítěze. Proto jsem se zamyslel a vytvořil tento jednoduchý turnaj.

Na začátku se vytvoří dva týmy: Allies a Axis a každý tým začne postupně jmenovat mapy, které chce v turnaji hrát a to následujícím způsobem. Němci navrhnou mapu např. Stalingrad, na to zvolí Spojenci mapu např. Berlin. Další mapu vybírají zase Němci a střídáním se vytvoří seznam cca 10-20 bojišť. Poté si každý tým zvolí jednu mapu, na které bude chtít turnaj zahájit a klasickým losováním pana/orel se rozhodne, na které mapě ze dvou jmenovaných se turnaj zahájí. Další mapu volí ten tým, který na mapě vyhrál (rychlá smrt). Nelze opakovaně zvolit tu mapu, na které již jednou vítězný tým vyhrál. Opakovaní mapy může zvolit pouze ten tým, který na mapě prohrál. Avšak je možné hrát jednu mapu maximálně 2x.

Vítězem je ten tým, který po dokončení turnaje má více vítězství. Turnaj je možné předčasně ukončit po té, co se odehrají všechny mapy jednoho týmu a za předpokladu, že ukončující tým poslední mapu vyhrál (je takzvaně na koni).
Doporučuji aby se každá mapa hrála na jeden bod s limitem na 30 minut. Při 20 mapách by turnaj trval cca 10 hodin. Prodloužit se může ještě při druhém opakování mapy.

Bitva o Evropu má přesto neporazitelnou atmosféru reálného bojiště WW2.

 
   
Battlefield CZ - Webdesign DeDy 2004–2007, minimální rozlišení 800x600