wz
 
Zpět na aktuality
tvorba map seznam map LAN pařby battlefield kontakt
 

Battlefield 2 – LANka s BOTama v Offline profilu

Je neuvěřitelné, co vše lze vymyslet! Dnes mi přišel e-mail od Martina Čížka, který poslal návod, jak se připojit do hry s BOTama na LANce i z Offline profilu. Je to natolik velká událost, že si to zaslouží samostatný článek.

  1. Je potřeba mít minimálně 2 PC zapojené do sítě přes HUB/Switch/WiFi.
  2. Předem se domluvte, kdo bude server. Doporučuji nejvýkonnější PC nebo toho, kdo umí editovat konfigurační soubory serveru.
  3. Všichni spusťte Battlefield 2 a přihlaste se do hry přes Offline profil.
  4. Ten kdo bude server si najede do menu Multiplayer/Create Local a vytvoří hru pro LAN. Je jedno jakou mapu a jaké nastavení. Je to pouze kamufláž na oblbnutí (obrázek).
  5. Teď si všichni ostatní hráči, kteří se chtějí připojit do hry s BOTama najedou do menu Multiplayer/Join Local a počkají, až se jim objeví vytvořený server pro LAN bez BOTů (obrázek).
  6. Je důležité, aby všichni hráči měli v seznamu serverů tento falešný server. Kdo ho tam mít nebude má později smůlu a do hry se už nepřipojí!
  7. Ten kdo vytvořil LAN server bez BOTů, hru nyní zruší (disconnect). Ostatní hráči čekají a hlavně nesmí zmáčknout ikonu "REFRESH"!
  8. Nyní stačí místo LAN serveru spustit Singleplayer hru s BOTama, je jedno jakou si zvolíte. Až se mapa na serveru nahraje, můžou všechna ostatní nachystaná PC kliknou na Join Server (obrázek) a připojit se ke hře s BOTama :o)

Doufám, že již brzo nebudeme tento šílený způsob hry s BOTama po LAN používat a že Dice/EA do budoucího patche začlení oficiální podporu modu Co-op, dle této petice.

Další informace o nastavení hry pro Sigleplayer a povídání o hraní s BOTama na LANce najdeš tady.

DeDy

 

 

Battlefield CZ - Webdesign DeDy 2004–2005, minimální rozlišení 800x600