wz
 
Zpět na aktuality
tvorba map seznam map LAN pařby battlefield kontakt
20. 12. 2006 - Co bude dál – DeDy

Jelikož další díly série Battlefield moji tvořivost nijak neoslovily, můžu zcela zodpovědně napsat, má tvorba je u konce. Další nápady na mapy do BF1942 sice mám, tvořit je ale nebudu. Zmocnila se mě lenóra. Je to takové to "né že nejde, to je nechci". Třeba jednou zase vyjde gameska, která mě natolik nadchne, že zase začnu něco tvořit.

25. 10. 2006 - Mapa KotF Russian Field – DeDy

Delší dobu jsem toužil udělat Rusko-Německou tankovou bitvu. Spustil jsem tedy editor Battlecraft 1942 a další mapa je na světě. A jelikož jsme měli o víkendu LANku (Bitva o Evropu) ve 12 lidech, tak je i řádně otestována. Tankové CTF se mi celkem povedlo. Samozřejmě BOTi pro trénování jsou taky dostupní. Mapu stahuj tady. Příjemnou zábavu.

25. 9. 2006 - Mapa KotF Al Maghrib – DeDy

Tak jsem konečně vyřešil BOTy na mé nové mapě a rovnou ji dávám ke stažení. Jedná se o zjednodušenou variantu mapy Battle of Sky, kde jsem se opět zaměřil na boj letadel, transportů a pěchoty. Samozřejmě jsem si pohrál také s CTF. Mapu stahuj tady. Příjemnou zábavu.

18. 8. 2006 - Mapa KotF Pacific Islands – DeDy

Na přání několika hráčů jsem do mapy v módu CTF přidal na ostrov po jednom kuse protileteckého kanónu (flak). Aktualizovanou mapu stahuj tady.

17. 8. 2006 - Obrázky z mapy Al Maghrib – DeDy

Zase mě to chytlo a tak jsem za jeden deštivý víkend udělal další mapu do BF1942 :o) Bohužel se mi moc nedaří udělat dobře BOTy do mapy, takže si s tím budu muset ještě chvilku pohrát. Zatím se tedy můžeš pokochat několika obrázky z mapy.

10. 7. 2006 - BF2 odemčení zbraní – DeDy

Nadšenec BF2 pod přezdívkou Heavy mi poslal návod, jak si při hře s BOTama v Singleplayeru odemčít zbraně. Návod je zde.
POZOR: na internetu dostanete BAN!!!

20. 6. 2006 - Mapa Railway Bridge – DeDy

Battlefield 1942 je pro mě zatím nejlepší hra co jsem kdy měl v mém počítači nainstalovanou. Jinak si neumím vysvětlit, že mě po 4 letech tato hra stále neuvěřitelně baví. A když se k mému nadšení přidají i přátele, to se to pak hraje na LANkách :o)
O víkendu jsme v 6 lidech maximálně otestovali moji nejnovější mapu Railway Bridge a byl to parádní nářez spolupráce! Je to hodně taktická mapa, tým který nedokáže spolupracovat nemá na mapě šanci vyhrát! Stahovat můžeš tady.

13. 6. 2006 - Obrázky z mapy Railway Bridge – DeDy

Právě jsem dokončil moji další mapu KotF Railway Bridge. Ale ještě ji podrobím kvalitnímu testu s přáteli o víkendu na naší malé LANce ve Znojmě. Prozatím se můžeš podívat na obrázky ze hry s BOTama.

9. 6. 2006 - Anketa č. 12 – DeDy

Za poslední půl rok jsem vytvořil několik nových map pro Battlefield 1942. Vždy jsem se snažil, aby má mapa byla zábavná i v módu CTF – Capture the Flag (další mapy ještě připravuji, momentálně KotF Railway Bridge). Je pro tebe CTFko stále dobře hratelné?

6. 6. 2006 - Mapa Battle of Sky – DeDy

Má nejlepší/nejhranější mapa Battle of Sky díky povedenému CTF byla doposud bez možnosti si ji zahrát s BOTama v Singleplayeru nebo Co-op módu. O víkendu jsem trochu zapracoval a BOTy do mapy přidal. A musím uznat, že se to vyplatilo. Hra s BOTama je neuvěřitelně dynamická a naprosto nepostradatelná pro ty, co se chtějí naučit lítat, bombardovat, leteckými kulomety kropit pěchotu a v neposlední řadě i sestřelovat nepřátelské stíhače :o) Stahovat můžeš tady.

5. 6. 2006 - Mapa KotF Pacific Islands – DeDy

Dovolil jsem si udělat jednoduchou leteckou mapu pro nácvik pilotů. Dej si ale pozor, hraje se o vlajku nad vyhaslou sopkou, kterou je důležité letecky chránit. Hodně zdaru pilote! Pro ty, co letci být nechtějí, jsem na mapu doplňkově umístil i jeden hlídkový člun s kulometem, který je ovšem snadný cíl i pro začínajícího pilota :o) Stahuj tady.

2. 6. 2006 - Co-op BF2 nastavení BOTů – DeDy

Patch 1.3 mě potěšil přidáním možnosti zahrát si na LANce o malém počtu lidí i s BOTama. Bohužel při vytváření hry Co-op chybí možnost nastavit si, za jaké povolání má BOT hrát. Jedna možnost tu ale je jak přesně definovat povolání a jméno BOTa. V adresáři MODS/BF2/AI je soubor SOLDIER.CON a tam se dá tohle definovat. Jen jsem nepochopil jak přesně. Ví to někdo? procházel jsem reademe.txt a podobné soubory, ale návod jsem nenašel. Pokud to někdo ví, ať mi prosím napíše na mail: BF.Mapy@seznam.cz

 
 
 
     
Battlefield CZ - Webdesign DeDy 2004–2008, minimální rozlišení 800x600.